Mercedes-Benz Třídy C 220d 4Matic Avantgarde, Navi, Kamera, Panorama..
| Cena: | 597 900,- Kč |
|---|---|
| (494 132 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1950 ccm / 143 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 148 094 km |
| Do provozu: | 5/2019 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, panoramatická střecha, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Adaptivní tempomat, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Odvětrávání sedadel, Pamět nastavení sedadla řidiče, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, dvouzónová automatická
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic 119 A/T, Kamera, LED
| Cena: | 649 900,- Kč |
|---|---|
| (537 107 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 2143 ccm / 140 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 203 011 km |
| Do provozu: | 1/2016 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | stříbrná metalíza |
Výbava:
4 x airbag, ABS, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, nezávislé topení, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 17", Bluetooth , vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Asistent při jízdě ze svahu, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, LED denní svícení
Opel Crossland X 1.2T Edition 120, 1.maj.
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 81 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 91 882 km |
| Do provozu: | 6/2019 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | modrá |
Výbava:
6 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, klimatizace, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , sledování jízdního pruhu, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, LED denní svícení
Opel Grandland X 1,2T 96kW Innovation Navi, Kamera...
| Cena: | 269 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 118 066 km |
| Do provozu: | 2/2020 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, dvouzónová automatická
Opel Grandland X 1.2T Ultimate Navi 1.maj, nové ČR, 54t.Km!!!
| Cena: | 349 900,- Kč |
|---|---|
| (289 173 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 54 670 km |
| Do provozu: | 11/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | červená metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, alarm, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední sklo, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Adaptivní tempomat, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Malý kožený paket, Roletky na zadní okna, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Lane Assist, dvouzónová automatická