Škoda Karoq 1,5 TSI Style Navi DSG, nové ČR
| Cena: | 479 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1498 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 124 059 km |
| Do provozu: | 9/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, nouzové brzdění, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Systém nouzového zastavení, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Front Assist, Vyhřívaná zadní sedadla
Škoda Octavia III Combi 1.4 TSi Style 1.maj.
| Cena: | 259 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1395 ccm / 103 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 102 896 km |
| Do provozu: | 2/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | bílá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, Bi- xenony, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, LED denní svícení
Škoda Octavia III Combi 1.4 TSi Style Navi DSG
| Cena: | 294 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1395 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 134 462 km |
| Do provozu: | 8/2016 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, LED denní svícení
Škoda Superb II 2,0 TDI Elegance DSG
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| (165 206 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1968 ccm / 125 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 233 107 km |
| Do provozu: | 9/2012 |
| Karoserie: | sedan |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), střešní okno, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, litá kola 18", přední pohon, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Isofix, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Pamět nastavení sedadla řidiče, dvouzónová automatická
Škoda Superb III 1,5 TSi Style DSG, Navi, 1.maj., 72t.Km!!!
| Cena: | 569 900,- Kč |
|---|---|
| (470 991 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1498 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 72 777 km |
| Do provozu: | 2/2022 |
| Karoserie: | liftback |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, alarm, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Zásuvka na 220 V, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Digitální přístrojový štít, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Pamět nastavení sedadla řidiče, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Front Assist, Digitální přístrojová deska, Elektrické tažné zařízení, třízónová automatická