Toyota Proace Verso 2.0 D-4D VIP L2 7.míst Webasto
| Cena: | 889 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1997 ccm / 130 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 69 985 km |
| Do provozu: | 3/2022 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
4 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, nezávislé topení, ostřikovače světlometů, palubní počítač, panoramatická střecha, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, zadní stěrač, litá kola 17", přední pohon, podélný posuv sedadel, nezávislé topení s čas. předehřívačem, záruka, Masážní sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, nouzové brzdění, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, El. parkovací brzda, Malý kožený paket, Pádla řazení na volantu, Roletky na zadní okna, Zásuvka na 220 V, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Head-up display, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Vyjímatelná zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Funkce plynulého dovírání dveří, Rezervní kolo, Front Assist, Wifi hotspot, Třetí řada sedadel, Elektrické dovírání dveří, Příplatkový audiosystém, třízónová automatická
Volvo XC40 D3 Momentum PRO AWD A/T
| Cena: | 629 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1969 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 65 367 km |
| Do provozu: | 1/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | bílá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", USB, Bluetooth , automatické svícení, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, dvouzónová automatická
Volvo XC60 2.4 D5 R-Design AWD A/T Navi
| Cena: | 399 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 2400 ccm / 162 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 207 592 km |
| Do provozu: | 3/2017 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, ostřikovače světlometů, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, sportovní sedadla, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Asistent při jízdě ze svahu, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Pádla řazení na volantu, Zadní loketní opěrka, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Přístrojová deska s barevným displejem, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Start/Stop systém, Sedadla Alcantara, dvouzónová automatická