Peugeot 2008 1.2T Allure Navi 1.maj.
| Cena: | 299 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 74 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 97 141 km |
| Do provozu: | 6/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Rozpoznávání dopravních značek, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, dvouzónová automatická
Peugeot 2008 1.2T Allure, Navi, 360 Kamera, 1.maj., 96kW!!
| Cena: | 319 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 82 274 km |
| Do provozu: | 12/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | oranžová metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Front Assist, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, dvouzónová automatická
Peugeot 5008 2.0 HDi GT-Line 1.maj. 7.míst A/T
| Cena: | 549 900,- Kč |
|---|---|
| (454 462 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1997 ccm / 130 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 124 861 km |
| Do provozu: | 10/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Roletky na zadní okna, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, dvouzónová automatická
Peugeot 508 SW 2,2 HDi GT Navi, Led, Panorama...
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 2179 ccm / 150 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 156 453 km |
| Do provozu: | 6/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | tmavě šedá metalíza |
Výbava:
ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, ostřikovače světlometů, palubní počítač, panoramatická střecha, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, 7 x airbag, litá kola 19", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Kožené čalounění, Malý kožený paket, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, třízónová automatická
Renault Mégane Grandtour 1,3 TCe 140 Intens, nové ČR, Navi, Led...
| Cena: | 319 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1332 ccm / 103 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 126 794 km |
| Do provozu: | 4/2021 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Přístrojová deska s barevným displejem, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Elektrické tažné zařízení