Mazda CX-30 2.0 Sky-X 186k AWD AT Plus, Style, Safety
| Cena: | 548 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 132 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 56 089 km |
| Do provozu: | 12/2019 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Systém nouzového zastavení, Upozornení na prijíždející vozidla pri couvání (RCTA), 360° monitorovací systém (AVM), Adaptivní tempomat, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Head-up display, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Front Assist, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, dvouzónová automatická
Mazda CX-5 2.0 Sky-G 160k AWD M/T Revolution Navi
| Cena: | 399 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 118 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 105 206 km |
| Do provozu: | 7/2016 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | červená metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 19", USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování únavy řidiče, Isofix, Parkovací kamera, Upozornení na prijíždející vozidla pri couvání (RCTA), Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED adaptivní světlomety, LED denní svícení, Front Assist, Příplatkový audiosystém, dvouzónová automatická
Mazda CX-5 2.0 Sky-G 160k AWD M/T Revolution Navi
| Cena: | 369 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 118 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 138 254 km |
| Do provozu: | 6/2015 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 19", záruka, USB, Bluetooth , hlídání mrtvého úhlu, nouzové brzdění, Isofix, Upozornení na prijíždející vozidla pri couvání (RCTA), Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED adaptivní světlomety, LED denní svícení, dvouzónová automatická
Mercedes-Benz Třídy C 220d 4Matic Avantgarde, Navi, Kamera, Panorama..
| Cena: | 597 900,- Kč |
|---|---|
| (494 132 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1950 ccm / 143 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 148 094 km |
| Do provozu: | 5/2019 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, panoramatická střecha, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Adaptivní tempomat, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Odvětrávání sedadel, Pamět nastavení sedadla řidiče, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, dvouzónová automatická
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic 119 A/T, Kamera, LED
| Cena: | 649 900,- Kč |
|---|---|
| (537 107 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 2143 ccm / 140 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 203 011 km |
| Do provozu: | 1/2016 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | stříbrná metalíza |
Výbava:
4 x airbag, ABS, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, nezávislé topení, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 17", Bluetooth , vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Asistent při jízdě ze svahu, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, LED denní svícení