Opel Crossland X 1.2T Edition 120, 1.maj.
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 81 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 91 882 km |
| Do provozu: | 6/2019 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | modrá |
Výbava:
6 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, klimatizace, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , sledování jízdního pruhu, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, LED denní svícení
Opel Grandland X 1,2T 96kW Innovation Navi, Kamera...
| Cena: | 269 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 118 066 km |
| Do provozu: | 2/2020 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, dvouzónová automatická
Opel Grandland X 1.2T Ultimate Navi 1.maj, nové ČR, 54t.Km!!!
| Cena: | 349 900,- Kč |
|---|---|
| (289 173 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 54 670 km |
| Do provozu: | 11/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | červená metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, alarm, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední sklo, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Adaptivní tempomat, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Malý kožený paket, Roletky na zadní okna, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Lane Assist, dvouzónová automatická
Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure, Navi, 1.maj.
| Cena: | 159 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 60 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 117 812 km |
| Do provozu: | 6/2016 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Isofix, Ambientní LED osvětlení interiéru, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, dvouzónová automatická
Peugeot 2008 1.2T Allure Navi 1.maj.
| Cena: | 299 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 74 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 97 141 km |
| Do provozu: | 6/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Rozpoznávání dopravních značek, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, dvouzónová automatická