Peugeot 2008 1.2T Allure, Navi, 360 Kamera, 1.maj., 96kW!!
| Cena: | 319 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 82 274 km |
| Do provozu: | 12/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | oranžová metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Front Assist, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, dvouzónová automatická
Peugeot 308 1.2T GT-line Navi
| Cena: | 249 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1199 ccm / 96 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 147 980 km |
| Do provozu: | 2/2018 |
| Karoserie: | hatchback |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, protiprokluzový systém kol (ASR), stabilizace podvozku (ESP), přední pohon, záruka, dvouzónová automatická
Peugeot 5008 2.0 HDi GT-Line 1.maj. 7.míst A/T
| Cena: | 549 900,- Kč |
|---|---|
| (454 462 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1997 ccm / 130 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 124 861 km |
| Do provozu: | 10/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Roletky na zadní okna, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, dvouzónová automatická
Peugeot 508 SW 2,2 HDi GT Navi, Led, Panorama...
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 2179 ccm / 150 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 156 453 km |
| Do provozu: | 6/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | tmavě šedá metalíza |
Výbava:
ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, ostřikovače světlometů, palubní počítač, panoramatická střecha, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, 7 x airbag, litá kola 19", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Kožené čalounění, Malý kožený paket, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, třízónová automatická
Renault Master - užitkové 2.3 dCi 150k L3H2 COOL, nové ČR, 1.maj...
| Cena: | 539 900,- Kč |
|---|---|
| (446 198 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 2299 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 70 570 km |
| Do provozu: | 4/2021 |
| Karoserie: | užitkové |
| Barva: | bílá |
Výbava:
2 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, klimatizace, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, Parkovací senzory zadní, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, LED denní svícení