Renault Mégane Grandtour 1,3 TCe 140 Intens, nové ČR, Navi, Led...
| Cena: | 319 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1332 ccm / 103 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 126 794 km |
| Do provozu: | 4/2021 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Přístrojová deska s barevným displejem, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Elektrické tažné zařízení
Seat Alhambra 2.0 TDi FR-Line 7.míst Navi 1.maj.
| Cena: | 389 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 19687 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 187 826 km |
| Do provozu: | 5/2017 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
10 x airbag, ABS, alarm, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, centrální zamykání, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování únavy řidiče, Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Roletky na zadní okna, Senzor tlaku v pneumatikách, Zásuvka na 220 V, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, Sedadla Alcantara, Třetí řada sedadel, Elektrické tažné zařízení, třízónová automatická
Seat Arona 1,0 TSi Xcellence 85kW, Navi, Led, Kamera, Vyhř.sed, 58t.Km!!!
| Cena: | 339 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 999 ccm / 85 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 58 918 km |
| Do provozu: | 10/2017 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | červená metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Adaptivní tempomat, Parkovací asistent, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Dělená zadní sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, LED denní svícení, Front Assist, dvouzónová automatická
Seat Leon 2,0 TDI Xcellence ST, nové ČR, 1.maj., 29t.Km!!!
| Cena: | 599 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1968 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 29 561 km |
| Do provozu: | 5/2023 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, nezávislé topení, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, sledování jízdního pruhu, nouzové brzdění, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Adaptivní tempomat, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, El. seřiditelné sedadlo řidiče, Kožená sedadla, Pamět nastavení sedadla řidiče, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení
Suzuki Swift 1.3 GLX 4x4, Nové ČR
| Cena: | 149 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1328 ccm / 67 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 79 404 km |
| Do provozu: | 7/2008 |
| Karoserie: | hatchback |
| Barva: | modrá metalíza |
Výbava:
4 x airbag, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, klimatizace, multifunkční volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, Isofix, Bezklíčkové ovládání, Dělená zadní sedadla