Suzuki SX4 1.6 VVTi Style 4x4 Navi 1.maj.
| Cena: | 248 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1586 ccm / 88 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 89 969 km |
| Do provozu: | 1/2013 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 15", záruka, Bluetooth , Isofix, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla
Škoda Karoq 1,5 TSI Style Navi DSG, nové ČR
| Cena: | 479 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1498 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 124 059 km |
| Do provozu: | 9/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, nouzové brzdění, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Systém nouzového zastavení, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Front Assist, Vyhřívaná zadní sedadla
Škoda Kodiaq 2.0 TDi Style+ 4x4 DSG
| Cena: | 629 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1968 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 128 147 km |
| Do provozu: | 12/2021 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | modrá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 19", USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Systém nouzového zastavení, Parkovací asistent, Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní, Bezklíčkové ovládání, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Digitální přístrojový štít, Originální autorádio, Premiový audiosystém, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, Vyhřívaná zadní sedadla, dvouzónová automatická
Škoda Octavia III Combi 1.4 TSi Style 1.maj.
| Cena: | 259 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1395 ccm / 103 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 102 896 km |
| Do provozu: | 2/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | bílá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, Bi- xenony, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, LED denní svícení
Škoda Octavia III Combi 1.4 TSi Style Navi DSG
| Cena: | 294 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1395 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 134 462 km |
| Do provozu: | 8/2016 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, LED denní svícení