Škoda Octavia III Combi 2.0 TDi Style 1.maj.
| Cena: | 249 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1968 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 174 854 km |
| Do provozu: | 7/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední sklo, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Parkovací senzory zadní, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, dvouzónová automatická
Škoda Roomster 1,2 TSi Style, vyhř.sed....
| Cena: | 149 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1197 ccm / 77 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 135 934 km |
| Do provozu: | 9/2012 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, litá kola 15", přední pohon, Bluetooth , automatické svícení, Isofix, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Denní svícení
Škoda Superb II 2,0 TDI Elegance DSG
| Cena: | 199 900,- Kč |
|---|---|
| (165 206 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1968 ccm / 125 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 233 107 km |
| Do provozu: | 9/2012 |
| Karoserie: | sedan |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), střešní okno, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, litá kola 18", přední pohon, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Isofix, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Pamět nastavení sedadla řidiče, dvouzónová automatická
Škoda Superb III 1,5 TSi Style DSG, Navi, 1.maj., 72t.Km!!!
| Cena: | 569 900,- Kč |
|---|---|
| (470 991 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1498 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 72 777 km |
| Do provozu: | 2/2022 |
| Karoserie: | liftback |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, alarm, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Ambientní LED osvětlení interiéru, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Zásuvka na 220 V, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Digitální přístrojový štít, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Pamět nastavení sedadla řidiče, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Front Assist, Digitální přístrojová deska, Elektrické tažné zařízení, třízónová automatická
Škoda Superb III Combi 1.4 TSi Style DSG Navi
| Cena: | 319 900,- Kč |
|---|---|
| (264 380 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 1395 ccm / 110 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 189 625 km |
| Do provozu: | 6/2016 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední sklo, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , hlídání mrtvého úhlu, Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Kožené čalounění, Malý kožený paket, Roletky na zadní okna, Android Auto, Apple Car Play, Bezdrátová nabíječka mobilních telefonů (Qi), Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Front Assist, Lane Assist, Akustická skla, Vyhřívaná zadní sedadla, dvouzónová automatická