Volkswagen Touran 2.0 TDi Highline, Kamera, Xenony...
| Cena: | 249 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1968 ccm / 103 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 164 680 km |
| Do provozu: | 2/2014 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
10 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, panoramatická střecha, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, shrnovací střecha, stabilizace podvozku (ESP), střešní okno, tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, vstup paměťové karty, Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Parkovací senzory přední, Parkovací senzory zadní, Deaktivace airbagu spolujezdce, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, LED denní svícení, dvouzónová automatická
Volvo XC40 D3 Momentum PRO AWD A/T
| Cena: | 629 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1969 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 65 367 km |
| Do provozu: | 1/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | bílá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", USB, Bluetooth , automatické svícení, LED – světlomety, Isofix, Parkovací kamera, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Volba jízdního režimu, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, dvouzónová automatická
Volvo XC40 T3 R-Design 120kW A/T, nové ČR, 1maj...
| Cena: | 599 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1477 ccm / 120 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 69 309 km |
| Do provozu: | 2/2021 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | modrá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. klimatizace, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, LED – světlomety, Isofix, Systém nouzového zastavení, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED denní svícení, Lane Assist, Digitální přístrojová deska, Sedadla Alcantara
Volvo XC60 2.4 D5 R-Design AWD A/T Navi
| Cena: | 399 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 2400 ccm / 162 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 207 592 km |
| Do provozu: | 3/2017 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, ostřikovače světlometů, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, sportovní sedadla, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Asistent při jízdě ze svahu, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Pádla řazení na volantu, Zadní loketní opěrka, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Premiový audiosystém, Přístrojová deska s barevným displejem, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Start/Stop systém, Sedadla Alcantara, dvouzónová automatická
Volvo XC70 2.4 D Summum AWD Navi
| Cena: | 299 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 2400 ccm / 133 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 234 161 km |
| Do provozu: | 5/2014 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | bílá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, litá kola, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, Bi- xenony, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Denní svícení, Vyhřívaná zadní sedadla, dvouzónová automatická