Mazda 3 2.0 Sky-G Plus Style Luxury A/T Navi 1.maj.
| Cena: | 459 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 90 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 42 617 km |
| Do provozu: | 8/2019 |
| Karoserie: | hatchback |
| Barva: | červená metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 16", přední pohon, polohovací sedadla, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, vstup paměťové karty, LED – světlomety, Isofix, 360° monitorovací systém (AVM), Adaptivní tempomat, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Klimatizovaná přihrádka, Pádla řazení na volantu, Senzor tlaku v pneumatikách, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Head-up display, Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, LED denní svícení, dvouzónová automatická
Mazda 3 2.0 Sky-G Takumi Navi 1.maj.
| Cena: | 299 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 88 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 134 093 km |
| Do provozu: | 9/2016 |
| Karoserie: | hatchback |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", přední pohon, polohovací sedadla, záruka, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, nouzové brzdění, Bi- xenony, Isofix, Parkovací kamera, Systém nouzového zastavení, Upozornení na prijíždející vozidla pri couvání (RCTA), Rozpoznávání dopravních značek, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Zadní loketní opěrka, Digitální příjem rádia (DAB), Originální autorádio, Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Start/Stop systém, Front Assist, Sedadla Alcantara, dvouzónová automatická
Mazda 5 1.6 MZR-CD GTA 7.míst
| Cena: | 138 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1560 ccm / 85 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 213 584 km |
| Do provozu: | 11/2011 |
| Karoserie: | MPV |
| Barva: | světle modrá metalíza |
Výbava:
8 x airbag, ABS, aut. klimatizace, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, otáčkoměr, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, litá kola 17", přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, Isofix, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Senzor tlaku v pneumatikách, Zadní loketní opěrka, Android Auto, Apple Car Play, Dělená zadní sedadla, Kožená sedadla, Denní svícení, Třetí řada sedadel, Elektrické dovírání dveří
Mazda 6 WGN 2.2 Sky-D 150k A/T Attraction Navi
| Cena: | 138 000,- Kč |
|---|---|
| (114 049 ,- Kč bez DPH) | |
| Motor: | 2191 ccm / 110 kW |
| Palivo: | nafta |
| Najeto: | 333 896 km |
| Do provozu: | 8/2017 |
| Karoserie: | kombi |
| Barva: | šedá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, tempomat, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 17", přední pohon, USB, Bluetooth , automatické svícení, hlídání mrtvého úhlu, sledování únavy řidiče, LED – světlomety, Upozornení na prijíždející vozidla pri couvání (RCTA), Bezpečnostní pískování oken, Malý kožený paket, Digitální příjem rádia (DAB), Dělená zadní sedadla, LED denní svícení, Start/Stop systém, Front Assist, dvouzónová automatická
Mazda CX-30 2.0 Sky-X 186 GT AWD Plus, Safety
| Cena: | 548 900,- Kč |
|---|---|
| Motor: | 1998 ccm / 132 kW |
| Palivo: | benzin |
| Najeto: | 52 850 km |
| Do provozu: | 6/2020 |
| Karoserie: | SUV |
| Barva: | černá metalíza |
Výbava:
6 x airbag, ABS, aut. zabrždění v kopci, centrál dálkový, el. okna, el. sklopná zrcátka, el. víko zavazadlového prostoru, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, natáčecí světlomety, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tažné zařízení, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaný volant, výškově nastavitelná sedadla, litá kola 18", záruka, USB, Bluetooth , hlídání mrtvého úhlu, sledování jízdního pruhu, Isofix, Parkovací kamera, 360° monitorovací systém (AVM), Adaptivní tempomat, Parkovací asistent, Rozpoznávání dopravních značek, Bezklíčkové ovládání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Malý kožený paket, Android Auto, Apple Car Play, Digitální příjem rádia (DAB), Head-up display, Přístrojová deska s barevným displejem, Dělená zadní sedadla, Automatické přepínání dálkových světel, LED adaptivní světlomety, LED denní svícení, Lane Assist, dvouzónová automatická